מרינה הרצליה אירועים


מרינה הרצליה אירועים

מתי בפעם האחרונה עשיתם אירוע שבאמת היה מוצלח? ומתי הרגשתם שאתם יוצרים עבור האורחים שלכם חוויה שונה, אחרת וכזאת שנעים להיזכר בה? האמת היא שלא כל מי שעושה אירוע מצליח להפיק בדיוק את מה שהוא חלם עליו. לכן אנחנו מציעים לכם, לפני הכול, לבחור את המקום המושלם לחגיגה שלכם וזה אומר שאנחנו בביסטרו 56 זו הכתובת הנכונה. כאשר מדברים על מרינה בהרצליה אירועים מדברים על מסעדה יוקרתית ויפה כמו שלנו, אז למה שלא תגיעו עוד היום להתרשם בעצמכם מהמקום המיוחד שהקמנו?

צוות מלצרים מקצועי

עוד דבר שיכול להיות משמעותי ביותר כאשר חושבים על הפקת אירוע, זו השאלה מי המלצרים ועד כמה הם יהיו מקצועיים. זו עוד סיבה טובה שבגללה אנחנו בביסטרו 56 זו יכולה להיות כתובת טובה ומוצלחת, כי כל אנשי הצוות שלנו הם אנשים עם תודעת שירות מאוד גבוהה. לכן, אם חשוב לכם לדעת שהאורחים שלכם יקבלו יחס נעים, מקצועי וכמה שיותר אדיב, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

אוכל נהדר לכל אירוע

זה לא משנה אם אתם רוצים לחגוג אצלנו בר מצווה לילד, חתונה או אולי אפילו בריתה. מה שבטוח זה שאם האורחים שלכם טרחו והגיעו לחגיגה שלכם, בוודאי תרצו להגיש להם אוכל כמה שיותר טוב. זו עוד סיבה שבגללה ביסטרו 56 – מסעדה כשרה במרינה הרצליה זו בחירה נהדרת, כי כל האוכל שלנו נפלא! השף המקצועי שלנו עושה שימוש בחומרי גלם נהדרים והוא בעצמו מגיע עם שנים רבות של ניסיון. לכן תוכלו להיות בטוחים שבין אם אתם בוחרים תפריט עם מנות צמחוניות, טבעוניות או בשריות – הרי שהאוכל יהיה נהדר. אתם תראו שגם הקינוחים מופלאים ואין ספק שהאורחים שלכם לא יפסיקו לאכול כבר מהרגע הראשון שבו יתחיל האירוע.