מחיר מנה בר מצווה


מחיר מנה בר מצווה

 

לבן הגדול יש בר מצווה ממש עוד מעט? אם כך, ברור מדוע ההתרגשות שלכם בשיאה, כי מי יוכל להישאר אדיש לכזאת חוויה? זה שאולי אתם לא רוצים לעשות אירוע גדול ולשכור אולם אירועים, זה עדיין לא אומר שהנושא של מחיר מנה בר מצווה לא צריך לעניין אתכם. כולנו יודעים שאירועים כאלה עלולים להיות מאוד יקרים ולכן עולה השאלה – איך בכל זאת אפשר להפיק בר מצווה ולא להיכנס לחובות גדולים מידי? זה נשמע לכם מוכר? גם אתם תוהים לגבי העניין הזה? אם כך, כדאי שתדעו שאצלנו בביסטרו 56 מחכות לכם כל התשובות הכי טובות לשאלות הללו.

מחיר לצד נוף ושירות

ביסטרו 56 זו מסעדה יוקרתית ויפה במיוחד שנמצאת במתחם ארנה שבהרצליה.  אנחנו נמצאים ממש על קו המים, כך שהתחושה שעוברת דרך החלונות הגדולים של המסעדה שלנו, היא שהנוף הוא חלק מההצגה. הים התיכון יהיה הרקע המושלם לאירוע בר המצווה של הבן שלכם, אז למה שלא תשריינו אצלנו מקום עוד היום לתאריך הדרוש לכם? כמו כן, הצוות המקצועי שלנו יעשה הכול כדי שתצאו כמה שיותר מרוצים והמחירים אצלנו הם מחירים ללא תחרות בהשוואה למסעדה הקרובות. לכן, אם חשוב לכם לצאת מרוצים מכל הבחינות, אנחנו הבחירה הנכונה גם עבורכם. מסעדה מול הים מותאמת לאירועים ככה שהאורחים גם נהנים מהנוף.

האוכל הנפלא שלנו

באירוע כמו חתונות, בר מצווה ועוד הרבה חגיגות אחרות אין ספק שגם האוכל חשוב. לכן ביסטרו 56 זו בחירה נפלאה, כי אצלנו תיהנו מאוכל מצוין שכולל מנות בשריות, דגים ואפילו מנות מיוחדות לצמחונים. לכל זה נוסיף גם את המנות האחרונות ואת העובדה שהכול כשר – והרי לכם חגיגה מיוחדת במינה! לכל שאלה או בקשה אנחנו זמינים עבורכם תמיד, אז למה שלא תצרו עימנו קשר עוד היום?