מקומות לחתונה קטנה


מקומות לחתונה קטנה

חתונה קטנה זה תמיד היה החלום שלכם? מאז ומעולם רציתם להתחתן, לחגוג עם האנשים היקרים לכם אך לא לעשות אירוע המוני? אם כך, ברור מדוע אתם מחפשים היום מקומות לחתונה קטנה, כי לא בכל מקום האווירה תהיה מספיק טובה. אין שום טעם לשכור אולם גדול במיוחד כי אם בסופו של דבר יש לכם חמישים מוזמנים בלבד, מדוע שלא תחפשו מקום קטן יותר? יש הרבה מקומות לחתונה קטנה שבהם האווירה תהיה נפלאה כך שאנחנו מציעים לכם להתחיל לעשות את הסינון בין האופציות השונות עוד היום.

מה חשוב לברר?

כאשר מחפשים מקומות שונים לחתונות קטנות יש כמה פרטים שכדאי לבדוק. לדוגמא: איפה נמצא המקום? מה מיוחד בו לעומת מקומות אחרים? והאם האוכל שמוגש במקום באמת טעים ומיוחד. אם אתם מחפשים מקום שחלק מהעניין בו זה הנוף המיוחד, למעשה אתם מחפשים את המסעדה שלנו. אצלנו בביסטרו 56 תוכלו ליהנות לא רק מיחס נהדר ומשירות לבבי, אלא גם מהעובדה שהנוף אצלנו עוצר נשימה. המסעדה שלנו נהנית מחלונות גדולים שמשקיפים אל הים התיכון, ואין ספק שזה הרקע הכי יפה שיש לחתונה הקטנה והאינטימית שלכם.

אוכל שכל האורחים יאהבו

הרבה פעמים הקושי בהפקת חתונות קטנות זו השאלה איזה אוכל להגיש ואיך לגרום לכולם לאהוב את המנות השונות. אם תפנו אלינו תוכלו להסיר דאגה מלבכם כי התפריט שלנו מאוד מגוון וזה אומר שכל האורחים שלכם ימצאו אצלנו משהו טעים לאכול. זה לא משנה אם רוב האורחים שלכם צמחונים או שכולם אוכלים גם בשר, כי בכל מקרה יש אצלנו מנות שמתאימות לכולם. כמו כן, המטבח שלנו כשר ולכן גם במובן הזה האורחים שלכם ירגישו נוח אם תחגגו את החתונה שלכם אצלנו. מקומות קטנים לחתונה יש  המון, השאלה אם כולם מציעים את הייחודיות של מסעדת ביסטרו 56.