חתונה קטנה בשרון


רוצים להתחתן? למסד את היחסים שלכם ולעשות אירוע מרגש שאליו תוכלו להזמין את כל החברים והחברות? מצד שני, אתם חולמים על חתונה קטנה ולא המונית כמו שרבים אחרים עושים? אם כך, אין ספק שאפשר להבין ללבכם. הפקת חתונה זה אומנם דבר מאוד מרגש אבל מצד שני, זה גם עניין מלחיץ וכמובן שאחד מהדברים הכי חשובים שיש זה לבחור את המקום המתאים לאירוע. זו הסיבה שבגללה, כאשר מדברים על חתונה קטנה בשרון, כדאי יהיה לחשוב על המקום שלנו – ביסטרו 56, כי המקום שלנו מעוצב, אלגנטי ויפה במיוחד.

הנוף של הים התיכון כרקע מושלם לחגיגה שלכם

חתונה זה אירוע רומנטי במיוחד ולכן, אם אתם יכולים להוסיף לחגיגה הזאת את הנוף הקסום של הים התיכון, מדוע שלא תעשו זאת? אצלנו בביסטרו 56 תוכלו ליהנות מאווירה נפלאה כי אנחנו נמצאים במתחם ארנה שבהרצליה, כך שהנוף שנשקף מכל החלונות של המקום שלנו הוא נופו של הים התיכון. אם תחליטו להתחתן בשעות אחר הצהריים, אין ספק שהשקיעה תוכל ללוות אתכם לחופה, או לכל טקס אחר שתבחרו לעשות, מה שאומר שהאירוע כולו יהיה מרגש פי כמה.  חתונה קטנה במסעדה יכולה להיות מוצלחת במיוחד עם הנוף של ביסטרו 56.

מה תגישו לאורחים לאכול בחתונה שלכם?

איך אפשר לתכנן חתונה, אפילו קטנה, ולא לחשוב על האוכל שנרצה להגיש לאורחים? זה הרי ברור שחלק מהעניין זה אוכל טוב והאורחים שלכם מצפים שתשקיעו בהם גם מהבחינה הזאת. זו עוד סיבה נפלאה שבגללה ביסטרו 56 זו הבחירה הנכונה עבורכם, כי השף המקצועי שלנו יעשה הכול כדי להכין לכם מנות טעימות ומגוונות. אתם תראו שהאורחים לא יפסיקו לאכול, לדבר על האוכל וליהנות מהאירוע כולו, אז למה שלא תזמינו אצלנו מקומות לחתונה שלכם כבר עכשיו?