מסעדות בשרים כשרות


קשה היום למצוא מסעדות בשרים כשרות בהרצליה המגישות מנות שף וגורמה הכוללות מבחר עשיר של מאכלים אשר נבחרו בהקפדה על ידי האחראים על הקונספט הקולינרי של המסעדה.

מסעדות בשרים כשרות

מסעדה בשרית בהרצליה

מסעדות בשרים כשרות עבור הקהל הדתי, המסורתי ושומרי הכשרות בישראל מציע מקום נגיש לציבור בדיוק במרכז העיר הרצליה ליד המרינה אל מול מפרשיות החוף והים. אם חיפשתם מקום כשר לאכול בו מנות בשר וגורמה מן השורה הראשונה, היינו ממליצים לכם לבדוק את מסעדת הבשרים בהרצליה של ביסטרו 56.

אירועים פרטיים במסעדת בשר בהרצליה

הילד\ה שלכם הגיע\ה לגיל מצוות? ביסטרו 56 מציעים עבורכם מקום לברית, מסיבות מצווה, יום הולדת או כל אירוע פרטי אחר עד 250 מוזמנים. מסעדת הבשרים הטובה בהרצליה תגיש עבורכם מנות שף וגורמה במעמד האירוע במסעדה אשר יפנקו ויפתיעו את כל האורחים והמוזמנים שלכם כל פעם מחדש. מסעדת הביסטרו איננה עוד מסעדה בהרצליה, אלא מסעדת בשר כשרה עם קונספט קולינרי עשיר הזמין לקהל הרחב המעוניין להפיק ולערוך אירוע במסעדת בשרים כשרה בהרצליה.

אירועים עסקיים בביסטרו 56 בהרצליה

אירועי עסקי הוא אירוע מחייב. אם חשוב לכם שהמקום יהיה נקי ומסודר, ערוך ומאורגן היטב עבור אנשי עסקים מכובדים לצורך פגישת עסקים או כנס חברה. לכן, חשוב מאוד להקפיד על כל הפרטים הקטנים הכוללים את הקונספט הקולינרי והכשרות, כמו גם רמת האוכל ומנות השף.

כמו כן, יש להתחשב גם בנראות המקום, סדר וארגון המקומות במסעדה, רמת הכשרות של המקום ואיכות השירות של כל סגל העובדים, החל מהצוות הבכיר במסעדה ועד לאחרון המלצרים.

מסעדות בשרים כשרות בהרצליה

לכל מסעדה יש את הקונספט הייחודי שלה, וגם במסעדת הבשרים של הביסטרו 56 תוכלו למצוא מבחר של מאכלי גורמה, בשרים ותפריט עשיר במנות שכל אחד היה שמח לנסות ולהתנסות בעצמו. עכשיו גם אתם מוזמנים להגיע אל מסעדת הביסטרו ולתאם מפגש היכרות עם צוות המקום ולהתרשם מהמסעדה לצורך ארגון הכנס או האירוע העסקי שברצונכם לערוך במסעדה בשרית וכשרה בהרצליה.

אתם מוזמנים לבקר באתר הבית של ביסטרו 56 ולהתרשם מהמקום, ומהתפריט העשיר והייחודי שלנו לפני שתחליטו לסגור תאריך לאירוע עסקי במסעדה.