מסעדות בהרצליה


מסעדות בהרצליה

מסעדות בהרצליה – ביסטרו 56

אם אתם מחפשים מסעדה בהרצליה עם מנות בשרים מצוינות מצאתם! בביסטרו 56 שף גבריאל אוחנה עטור הניסיון והשבחים, יכין עבורכם מנות כשרות, מושקעות ונדיבות עם השפעות ים תיכוניות תוך שימוש יצירתי בבשרים איכותיים. ביסטרו 56, מסעדה בהרצליה הינה מסעדה כשרה בהרצליה והראשונה שנפתחה במתחם מסוגה. עם השנים היא שומרת על מעמדה כמסעדה מצליחה ואיכותית מבין שלל מסעדות בהרצליה.

אם פעם המסעדות שנחשבו לטובות לא היו כשרות, היום קמו מתחמים שלמים כשרים ואיכותיים בעלי תעודה כשרות והצלחה בקרב הסועדים. פעם לקהל שומר הכשרות לא היו יותר מידי אופציות לאכול בחוץ וכשר. עם השנים, כשבעלי המסעדות הבינו את הפוטנציאל הגדול בשמירה על כשרות קמו כל מיני אופציות למסעדות עם אוכל כשר ואיכותי בכל רחבי הארץ: למשל מסעדות חלביות, סיניות, מזון מהיר ועוד.

היום המצב כבר הרבה יותר טוב, מסעדות רבות הנחשבות לטרנדיות ממתגות עצמן כמסעדות גורמה כשרות על מנת להתאים את עצמן לקהל, שדורש תפריט גורמה כשר ויודע שזה אפשרי.

מסעדות בהרצליה

איך תמצאו מסעדה טובה מבין שלל מסעדות בהרצליה?

מבין מסעדות בהרצליה תמצאו בראש את ביסטרו 56 שמביאה אליכם את כל מה שרומנטי, טעים וחוויתי באוכל. מסעדת ביסטרו 56 מעוצבת בסגנון ביסטרו בר מודרני הנושק לים וצופה לנוף של יאכטות של מרינה הרצליה. התפאורה החמימה והצבעונית של המקום מעצימה את החוויה האיכותית של טעמים מגוונים ועשירים.

ביסטרו 56, מסעדה בהרצליה מזמינה אתכם לערב של הנאה במסעדה כשרה בהרצליה צופה לים! בביסטרו 56 בהרצליה טעמים קסומים עם השפעות הים התיכון, לצד נוף מרהיב של המרינה: יאכטות, מפרשיות ושקיעה.

המטבח העשיר של ביסטרו 56, מסעדה בהרצליה  מכיל בתוכו קשת רחבה של טעמים מענגים ממטבחו של השף גבריאל אוחנה וכוללות מנות מדויקות עם השפעות ים תיכוניות, תוך שימוש יצירתי בבשרים איכותיים שעברו יישון מבוקר, בדגים טריים ובחומרי גלם איכותיים שנבחרים בקפידה, תוך שמירה על כשרות.

אז אתם כבר לא צריכים לחפש את עצמכם עוברים בין מסעדות בהרצליה – הגיעו ישירות לביסטרו 56 – הנאה מובטחת!

שעות פתיחת המסעדה

מצפים לראותכם!